Maitsed.ee ja Delfi TV võtsid sellel korral testpolügonil katsetada kiireid hommikuputrusid - just neid putrusid, mis valmivad minutiga vaid kuuma vette segatuna. Milline neit putrudest võiks hommikul lauale sobida?

Hommikuputrude testile olid katsejänesteks sellel korral tulnud väga kirju seltskond: putru maitsesid kuuest tavatarbijast koosnev eksperdižürii, kuhu kuulusid tudeng Merilin Hoomatalo, blogija Mai-Liis Paenurm, kooliõpilane Artur Sarap, ööklubi juht Elvi Eelma ja Ruutu10 koomikud Rauno Meronen ning Toivo Värbu.

Olgugi, et putrude tootjaid ja võimalikke variatsioon on poes kindlasti veel, said sellel korral valikusse viis enim levinud ja ostetavamat putru: Hercules'e marjadega kaerahelbe kiirpuder, Hercules'e karamelli-mango riisipuder, Hercules'e ürtidega tatrapuder, Nordic marjadega kaerahelbe kiirpuder ja Veski Mati mustika kaerahelbe kiirpuder.

Üsna kiirelt sai selgeks asjaolu, et enamus testijaid on nõus hommikul kulutama ausa ja õige pudru valmistamiseks kauem aega ning üldiselt kiirputrudega ennast ei koorma. Samuti selgus, et kui tõesti on kiire või need testimisel olevad pudrud on ainsad söömiseks kõlbulikud eined, siis keegi risti ette ei löö. Lemmikpuder oli antud maitsjate hinnangul valikus olnud riisipuder, kõige vähem maitses testijatele aga vürtsikas tatrapuder.

VAATA VEEL:

DELFI TV TESTIB: Milline kodumaine kärakas kõlbab pidulauale kõige paremini?

DELFI TV TESTIB: Millised on reaktsioonid, kui pimetesti alusel pannakse ritta kaheksa enim kasutatavat, erinevat toiduõli?

Maitsed.ee