Hinnatakse, et maailmas on avatud umbes 7000 Iiri pubi ning kes neis aega veetnud, suudab mõista nende paikade maagilisust, kodusust ja õdusust. Iiri pubid on avatud Prantsuse suusakuurortidest kuni Indoneesia pisisaarteni, Dubaist Mauritiuseni. Hea pint tumedat õlut, kartulikoored ning telekast mängitav jalgpall, ragbi või golf. Mis saaks olla veel parem?

Kui aga olete mõelnud ka, et võiks avada oma Iiri pubi, kuid ei oska kuskilt otsast alustada, siis nüüd on võimalik saada abi firmalt, mis müüb posti teel terveid pubisid. Irish Pub Company, kes on selle niiöelda Iiri pubi kontseptsiooni loojad, disainivad, ehitavad ja paigaldavad just teie soovide kohaselt teie valitud kohta pubi, vahendab Independent.

Firmal on hetkel pakkuda kuut eri stiili pubi – viktoriaanlikust stiilist kuni maapubini. 1990. aastal loodud ettevõte on oma elu aja jooksul müünud ja paigaldanud umbes 500 Iiri pubi kogu maailmas. Firma asutaja Mel Mcnally ütleb, et viimasel ajal on väga palju huvi tuntud pubide järgi näiteks Šveitsist.

Soovite ehk pubi endale osta, siin on valik:

Gastropubi


Viktoriaanlik pubi


Pruulikoda


Maakõrts


Poodnikukõrts


Keldi stiilis pubi

Allikas: Irish Pub Company

Maitsed.ee